MicroType

MicroType

Je program pro psaní na klávesnici, který se skládá z tutoriálu a vylepšovacích aktivit
Hodnocení
3.6  (503 hlasů)
Váš hlas
Skóre
4.5
Poslední verze:
5.0 (Zobrazit všechny)
Tento program obdržel 1 ocenění
MicroType je software určený pro psaní na klávesnici a je složen z tutoriálu, vylepšovacích aktivit, vzdělávacích her a textovým editorem. Všechny tyto složky jsou spojeny do komplexního balíčku, který studentovi pomůže k základní dovednosti psaní na klávesnici.

Tato aplikace také obsahuje novou funkci s názvem Web Reporter, která umožňuje studentovi výukový program na dálku, kdy instruktor povolí přístup k psaní na klávesnici prostřednictvím internetu.

Abecední psaní na klávesnici - Zahrnuje 20 lekcí, během kterých se naučíte abecední psaní, Shift, Mezerník, Enter/Return, Caps Lock, Tabulátor a základní interpunkční znaménka. Každá lekce zahrnuje několik odlišných aktivit k naučení nových znaků, kombinaci znaků, zlepšit posloupnosti stisknutých kláves a budovat dovednosti.

Hra Key-A-Shot vyzývá studenty k zlepšení jeho/jejích schopností při psaní na klávesnici. Výuková zpráva odráží každou činnost studenta.

Numerická klávesnice - Těchto 16 lekcí vyučuje psaní čísel v horní části klávesnice a dalších běžně používaných symbolů. Sekce numerické klávesnice nabízí modul stejných základních aktivit na abecední klávesnici. Nicméně aktivity kladou důraz na budování dovedností jak ve tvoření vět, tak ve tvoření odstavců.

On/ona také může získat přístup k měřeným spisům, které lekce nabízí a analyzovat jeho/její pokrok. Hra The Connect It mu/jí umožňuje získat herní čas při psaní v řádkách

Psaní na klávesnici Skill Builder - V těchto 25 lekcích, student může zlepšit jeho/její rychlost a provést kontrolu při psaní na klávesnici poté, co se se naučí abecední a číselnou klávesnici. Student si také může vybrat, zda bude zlepšovat rychlost nebo přesnost. V těchto 25 lekcích je také zahrnuto 5 lekcí, kde budou analyzovány chyby a dostanete doporučení na zaostřovací program (rychlost nebo přednost) na základě výkonů studenta při výuce psaní na klávesnici Skill Builder.
Informace aktualizovány: