MicroType

MicroType

jest to program, zestaw, który składa się z podręcznika, zbrojenie działalności
Ocena
3.6  (503 głosy)
Twój głos
Wynik
4.5
Najnowsza wersja:
5.0 (Zobacz wszystkie)
Ten program otrzymał 1 nagrodę
Oprogramowanie MicroType program z klawiaturą, który składa się z podręcznika, zbrojenie działalność, gry edukacyjne, gry i edytora tekstu. Wszystkie te elementy łączą się w jeden kompleksowy pakiet, który pomoże uczniowi opanować podstawowe umiejętności pracy z klawiaturą.
Ta aplikacja zawiera również nową funkcję o nazwie Web Reporter, która zawiera ucznia, program nauczania, umożliwienie nauczycielom dostęp ucznia do opanowania raportów przez Internet.
Alphabetic Keyboarding — zawiera 20 lekcje, które uczą klawisze alfabetyczne, klawisze Shift, SPACE BAR, ENTER/RETURN, CAPS LOCK, TAB, i podstawowe znaki interpunkcyjne klucze. Każda lekcja zawiera kilka różnych rodzajów działalności, aby dowiedzieć się nowe klucze, łączyć klucze, poprawić klawiaturowe, i rozwijać umiejętności.
Klucz-mini-gry-jest to okazja dla studentów, aby poprawić swoje umiejętności pracy z klawiaturą. Raport lekcja odzwierciedla pracę studenta dla każdego rodzaju działalności.
Numeric Keyboarding — te 16 lekcje uczyć górnym rzędzie klawiszy numerycznych i najczęściej używane symbole. Sekcja Numeric Keyboarding zapewnia taki sam rodzaj działalności jako moduł Alphabetic Keyboarding. Jednak działalność, nacisk na rozwój umiejętności obejmują zarówno zdania i akapity dla studenta kluczem.
On/ona może również uzyskać dostęp do funkcji Timed Writings z menu lekcja analizować jego/jej postęp. Gra Connect It pozwala mu zarabiać podczas gry na linii pisania wiertła
Keyboarding Skill Builder – w tych 25 zajęciach można poprawić swoją szybkość wprowadzania danych z klawiatury i kontroli po tym, jak on/ona się dowie literowe i cyfrowe klawisze osiągnięcia. Student może również wybrać, aby pracować nad poprawą szybkości i precyzji. Również zawarte w tych 25 lekcje 5 lekcji Ocena, która pozwoli analizować błędy i określają tryb ostrości (szybkość i dokładność) na podstawie pracy uczniów na lekcjach w Keyboarding Skill Builder.
Aktualizacja informacji: