MicroType

MicroType

یک keyboarding برنامه که شامل یک آموزش تقویت فعالیت های
امتیازدهی کاربر
3.6  (503 رأی)
رأی شما
نمره
4.5
آخرین نسخه:
5.0 (دیدن همه)
این برنامه 1 جایره دریافت کرد
این MicroType نرم افزار keyboarding برنامه که شامل یک آموزش تقویت فعالیت های آموزشی / آموزش بازی ها و واژه پرداز. تمام این قطعات با هم ترکیب و در یک بسته جامع کمک خواهد کرد که دانش آموز به استاد پایه keyboarding مهارت.
این نرم افزار همچنین شامل یک ویژگی جدید به نام Web Reporter را قادر می سازد که دانش آموز را از راه دور-آموزش برنامه اجازه می دهد مربی برای دسترسی به, keyboarding گزارش از طریق Internet.
Alphabetic Keyboarding — شامل 20 درس که تدریس الفبایی کلید shift کلید SPACE BAR های ENTER/RETURN های CAPS LOCK های TAB و پایه ای نقطه گذاری کلید. هر درس شامل چند فعالیت های مختلف برای یادگیری کلید های جدید, ترکیب کلیدهای بهبود keystroking و ایجاد مهارت.
کلید یک شات بازی چالش های دانشجویی به بهبود خود keyboarding مهارت. درس گزارش نشان دهنده عملکرد دانش آموز برای هر فعالیت.
Numeric Keyboarding — این 16 درس آموزش بالا ردیف کلید های شماره و معمولا با استفاده از نمادها. این Numeric Keyboarding بخش فراهم می کند و همان فعالیت های اساسی به عنوان Alphabetic Keyboarding ماژول. اما فعالیت هایی که تاکید بر ساختمان مهارت شامل جملات و پاراگراف ها به صورت دانشجویی به کلید.
او همچنین می توانید دسترسی به Timed Writings ویژگی از درس منو به تجزیه و تحلیل خود را/او در حال پیشرفت است. این Connect It بازی اجازه می دهد تا او را برای به دست آوردن زمان بازی توسط کلید زنی مته خطوط
Keyboarding Skill Builder – در این 25 درس دانشجو می تواند بهبود بخشد/keyboarding سرعت و کنترل پس از او/او می آموزد الفبایی و عددی کلید رسیدن به. این دانش آموز همچنین می توانید انتخاب کنید به کار بر روی بهبود سرعت یا دقت و صحت. همچنین شامل در این 25 درس 5 ارزیابی درس است که تجزیه و تحلیل خطاها و تجویز حالت فوکوس (سرعت و دقت) بر اساس عملکرد دانش آموز برای درس Keyboarding Skill Builder.
اطلاعات به روز شده در: