MicroType

MicroType

bir öğretici oluşan klavye programı, güçlendirme faaliyetleri
Kullanıcı puanı
3.6  (503 oy)
Oyunuz
Puan
4.5
En güncel sürüm:
5.0 (Tüm)
Bu program 1 ödül aldı
MicroType yazılım öğretici, pekiştirici aktiviteler, eğitsel oyunlar, ve bir kelime işlemci oluşan bir klavye programı. Tüm bu bileşenler temel klavye becerileri öğrenciye yardımcı olacak kapsamlı bir paket birleştirilir.
Bu uygulama aynı zamanda eğitmen Internet.
Alphabetic Keyboarding ile öğrencinin klavye raporları erişmek için izin vererek öğrencilerin uzaktan eğitim programı sağlayan Web Reporter adı verilen yeni bir özellik, -shift tuşu, SPACE BAR, ENTER RETURN/, CAPS LOCK, TAB ve temel noktalama tuşları alfabetik tuşları öğretmek 20 dersleri İçerir. Her derste farklı etkinlikler yeni anahtarları öğrenme, anahtarları birleştirmek, keystroking geliştirmek ve beceri inşa içerir.
Anahtar-Shot oyunu/klavye becerilerini geliştirmek için öğrenci meydan okuyor. Ders bir Rapor, her aktivite için öğrencinin performansını yansıtır.
Numeric Keyboarding — Bu 16 dersleri üst satır numarası anahtarları ve daha sık kullanılan semboller öğretmek. Numeric Keyboarding bölümüne Alphabetic Keyboarding modülü olarak aynı temel faaliyetleri sağlar. Ancak, bina vurgulamak faaliyetleri, öğrenci anahtar için iki cümle ve paragraflar vardır beceri.
Ayrıca ders menüsünden kaydettiği gelişmeyi analiz etmek için Timed Writings özelliği erişebilirsiniz. Connect It oyun ona matkap hatları girerek oyun zaman kazanmak için izin verir
Keyboarding Skill Builder – bu 25 derslerinde, öğrenci alfabetik ve sayısal tuş ulaşmak öğrenir sonra/klavye hız onu ve onun kontrolü artırabilirsiniz. Öğrenci ayrıca hız veya doğruluk iyileştirilmesi üzerinde çalışmak için seçebilirsiniz. Hataları analiz ve Keyboarding Skill Builder dersleri için öğrencinin performansına dayalı (Hız ve Doğruluk) odak modu reçete 5 Değerlendirme dersleri de bu 25 dersleri dahildir.
Bilgi güncellenme tarihi::